NIJE ZADOVOLJIO / Loše vijesti za legendu Liverpoola: Gerrard dobio otkaz nakon teškog poraza od Fulhama

Fulham je trenutno deveti na ljestvici sa 15 bodova, dok je Aston Villa 17. sa devet.

21.10.2022.
10:27

Nogometaši Fulhama pobijedili su u Londonu ekipu Aston Ville s 3-0. Golove za londonski klub postigli su Harrison Redd u 36. minuti, srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović iz jedanaesterca u 68. minuti i Tyron Mings, koji je zabio autogol u 83. minuti.

Aston Villa objavila je da je smijenila Stevena Gerrarda nakon teškog poraza. Bila je to četvrta uzastopna utakmica u kojoj Aston Villa nije pobijedila, a u zadnjih osam utakmica upisala je samo jednu pobjedu. Gerrard je otkaz dobio nakon samo 11 mjeseci, a engleski mediji pišu da će Aston Villa pokušati dovesti Mauricija Pochettina.