LOKOMOTIVA – ISTRA 1961 1-1: / Gosti izvukli važan bod u borbi za ostanak, Lokosi posustaju za Hajdukom

Lokomotiva i Istra 1961 podijelili su bodove u prvoj utakmici 31. kola Prve HNL

26.4.2019.
20:28
Pixsell

U prvom susretu 31. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Istre 1961 odigrali 1-1 (1-0).

Lokomotiva je povela prelijepim pogotkom Luke Ivanušeca, koji je u 40. minuti iz slobodnog udarca s 20-tak metara pogodio same rašlje. No, tek što je počelo drugo poluvrijeme Puljani su izjednačili golom Španjolca Adriana Fuentesa glavom nakon ubačaja Franića. Zagrebački sastav je potom propustio nekoliko prilika za novo vodstvo, a najbolju je propustio Radonjić, koji je u 90. minuti zatresao iz blizine gredu.

Na ljestvici vodi Dinamo s 79 bodova, Lokomotiva je ostala peta s dva boda manje od Hajduka i Osijeka, dok je Istra pretposljednja s 22 boda, 12 bodova više od Rudeša, a četiri manje od Slavena.