VELIKA DOMINACIJA / Liverpool 'probio' bunker gradskog rivala i privremeno zasjeo na prvo mjesto najbolje lige svijeta

Liverpool je u prvoj utakmici 9. kola Premier lige s 2:0 slavio protiv Evertona i barem nakratko preuzeo vrh ljestvice.

21.10.2023.
15:46

NA DOBROM PUTU /

Teško ozlijeđeni Vatreni podijelio sjajnu fotografiju: Oporavak odlično napreduje, odradio prvo trčanje

Posao Liverpoolu olakšao je Ashley Young, nogometaš Evertona koji je u 37. minuti isključen zbog drugog žutog kartona. Liverpool je s igračem više dominirao, imao 77 posto posjeda lopte i 26 udaraca prema gostujućem golu.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Ipak, vodeći pogodak nije stigao iz igre, već iz jedanaesterca u 75. minuti. Realizirao ga je Mohamed Salah. Egipćaninu je to bio 200. ligaški pogodak u karijeri. U 97. minuti Salah je na asistenciju Darwina Nuneza potvrdio pobjedu Liverpoola.

Liverpool sada ima 20 bodova, koliko i Tottenham i Arsenal, ali londonski klubovi imaju po utakmicu manje. Everton je 16. sa sedam bodova.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.