SJANO BRANI / Fenerbahče dominantnom pobjedom preuzeo vrh ljestvice, Livaković drugu utakmicu za redom nije primio gol

U odgođenom susretu 3. kola turskog nogometnog prvenstva Fenerbahče je pobijedio Istanbul Basaksehir sa 4-0

28.9.2023.
21:17

U odgođenom susretu 3. kola turskog nogometnog prvenstva Fenerbahče je pobijedio Istanbul Basaksehir sa 4-0, a na vratima pobjedničkog sastava branio je Dominik Livaković.

EKSLUZIVNO /

'Ubojica iz slobodnjaka' otkrio da je učio pucati od legende kluba pa odabrao: 'Pjanić je najbolji'

"Fener" nije dozvolio nikakvo iznenađenje i pitanje pobjednika je razriješio u prvih 20 minuta susreta.

Domaćin je poveo u petoj minuti golom Alexandera Djikua. U 10. minuti je Brazilac Leo Duarte pogodio vlastitu mrežu za 2-0, da bi u 20. minuti Poljak Sebastian Szymanski zabio za 3-0. Poljski veznjak je u 80, minuti svojim drugim golom na utakmici i četvrtim ove sezone postavio konačan rezultat.

Za Fener je branio Livaković koji drugi susret u nizu nije primio gol.

Fenerbahče je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice s maksimalnih 18 bodova, Galatasaray na drugom mjestu ima dva boda manje, a treća je Adana Demirspor sa 11 bodova.