LIVAJA I DRUŠTVO GAZE U PRIMERI: / Las Palmas utrpao pet komada Granadi

U 3. kolu Primere Las Palmas Marka Livaje razbio je Granadu s 5-1 i stigao do novih bodova u prvenstvu.

28.8.2016.
20:46
Screenshot

Nakon velike pobjede nad Valencijom (4:2) kojoj je dva gola zabio bivši mladi hrvatski reprezentativac Marko Livaja, Las Palmas upisao je nova tri boda golovima Nabila El Zhara u 23. i 69, Kevina Princea Boatenga u 51, Moma u 72. te Sergija Arauja u 85. minuti, dok je jedini gol za goste zabio Jeremie Boga u 45. minuti.

Livaja igrao do 72. minute

Hrvatski napadač igrao je za Las Palmas do 72. minute, a uspio je asistirati Boatengu za gol početkom drugog poluvremena. Livaja je centrirao s lijeve strane a bivši igrač Milana glavom zabio svoj drugi gol u dresu španjolske momčadi.

Čop igrao svih 90. minuta

Alaves je, nakon remija 1:1 s Atleticom u Madridu, odigrao bez golova kod kuće protiv Sporting Gijona, za koji je Duje Čop odigrao cijelu utakmicu, ali nije uspio zabiti kao što je to učinio u prošlom kolu protiv Athletic Bilbaoa.

Las Palmas je u prva dva kola ostvario dvije pobjede uz gol-razliku 9:3 te se nalazi na vrhu ljestvice, ispred Real Madrida i Sportinga. Alaves je na 11. mjestu s dva boda, dok je Granada ostala na jednom bodu i na 17. je mjestu.

Bez očekivanja trpaju svojim protivnicima

Definitivno, Las Palmas je najugodnije iznenađenje u Primeri. Iako ispred njih, kako nam je Marko Livaja u razgovoru za Net.hr kazao, nisu stavljena nikakva očekivanja, Livaja i društvo neumoljivo trpaju svojim protivnicima.

MARKO LIVAJA JE SAMO ZA NET.HR OTVORIO DUŠU: ‘Nije mi tijekom karijere bilo niti malo lako…’

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice: Athletic Bilbao - Barcelona od 20.15 i Villarreal - Sevilla od 22.15.