HLADNOKRVNO I SA STILOM / Jeste li vidjeli Messijev trenutak čiste genijalnosti? Pogledajte čudesan gol kojem se divi cijeli nogometni svijet

Argentinac je prvo izjednačio u 67. minuti, dok je samo sedam minuta kasnije pogodio s bijele točke

20.10.2021.
9:52

Leipzig je prijetio i vodio u Parizu kod PSG-a s 2-1 u ogledu 3. kola skupine A Lige prvaka. No, Parižani su na kraju ipak slavili s 3-2.

Njemačka momčad je odigrala novu hrabru i napadačku utakmicu, ali je izgubila i treći put u skupini. Nije Leipzig pokleknuo ni nakon brzo primljenog pogotka Mbappea u osmoj minuti. Uzvratili su gosti golovima Andrea Silve u 28. i Mukielea u 57. minuti. Vodio je Leipzig do 67. minute, ali je tada uslijedio odgovor Lionela Messija.

DIRLJIVI TRENUTAK U PARIZU /

Messi ugledao velikog prijatelja i potrčao mu u zagrljaj, pogledajte kako je to izgledalo

Argentinac je prvo izjednačio u 67. minuti, dok je samo sedam minuta kasnije pogodio s bijele točke za novi preokret i na kraju slavlje svoje momčadi. A upravo o tom pogotku iz penala danas priča pola Europe. Naime, Messi je jedanaesterac izveo sa stilom i prodao je vrataru Leipziga čuvenu "panenku".