Ništa od Lige prvaka za Osječanke, Ukrajinke su bile uvjerljive

Nije išlo

9.9.2023.
19:23
Pixsell

Nogometašice Osijeka nisu se uspjele plasirati u završnu fazu kvalifikacija Lige prvakinja nakon što su poražene u finalu svoje kvalifikacijske skupine od ukrajinske Vorskle 0-3.

LUDNICA NA KRIMEJI /

Zadnji na tablici preokrenuo vodeću momčad prvenstva: Postignut je hat-trick, a dosuđena su i tri kaznena udarca

Utakmica je bila riješena nakon prvog poluvremena u kojem je Vorskla postigla sve golove. Dva puta je osječku mrežu pogađala Andruhiv, u 13. i trećoj minuti sudačke nadoknade, dok je u 27. minuti pogodak postigla Kozlova.

Toj je skupini domaćin bilo Sarajevo, a ukrajinske predstavnice su se time plasirale u završni krug kvalifikacija. Osijek je završio svoje ovosezonsko europsko putovanje u Ligi prvakinja.

Prije ove utakmice Osijek je u polufinalu skupine pobijedio domaći SFK 2000 Sarajevo s 4-0.