Nogometaši Galatasaraya i Chelseaja odigrali su u Istanbulu neodlučeno 1-1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

26.2.2014.
23:01

Uz grčki Olympiacos, koji je bio bolji od Manchester Uniteda, Galatasaray je jedini klub koji u osmini finala nije izgubio na domaćem terenu. Moglo je, međutim, biti drugačije budući da je Chelsea poveo već u devetoj minuti.

Momčad Josea Mourinha je kreirala brzi kontranapad u čijem je finišu Španjolac Cesar Azpilicueta s lijeve strane proigrao sunarodnjaka Fernanda Torresa kojem nije bilo teško zabiti s vrha peterca.

//rutube.ru/video/embed/6836017

Galatasaray je do izjednačenja došao u 65. minuti. Wesley Sneijder je izveo korner, a Aurelien Chedjou je ostao sam i iz voleja smjestio loptu u mrežu nemoćnog Petra Čecha.