JAVIO SE NA INSTAGRAMU / Lovren je sinoć javno čestitao samo jednom igraču

20.10.2021.
16:55
Igor Soban/PIXSELL

Fantastičnu utakmicu u skupini B Lige prvaka su odigrali Atletico i Liverpool u Madridu (2:3). Nakon samo trinaest minuta igre Liverpool je imao dva gola prednosti (Salah Keita), ali Atletico je uistinu igrao nadahnuto i domaćinu se sve vratilo kroz dva pogotka sjajnog Griezmanna (20. i 34. minuta).

No, početkom drugog dijela Francuz je od junaka postao tragičar jer je dobio crveni karton, a brojčanu prednost Liverpool je naplatio u završnici. U 78. minuti je Salah realizirao jedanaesterac za pobjedu Liverpoola koji se tako, barem djelomično, osvetio za prošlosezonsko ispadanje u osmini finala Lige prvaka.

VATRENI U FOKUSU /

Navijači Liverpoola i sam klub danas su odali počast Lovrenu, podsjetili i na njegov urnebesni video

Nakon ovog pogotka Salaha javio se hrvatski reprezentativac i bivši igrač Liverpoola Dejan Lovren koji je na svom Instagramu čestitao Salahu.

Inače, Lovren i Salah su jako dobri prijatelji i to prijateljstvo odžavaju još od vremena kad su zajedno igrali u Liverpoolu.