US OPEN CUP / No Messi, no party: Leo nije mogao igrati, njegov Inter Miami izgubio borbu za važan trofej

Igrači Houstona prema osvajanju trofeja uvelike su zakoračili u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali vodstvo 2-0

28.9.2023.
8:32

U finalnom susretu US Open kupa nogometaši Houstona su s 2-1 pobijedili Inter Miami za koji nije zaigrao ozlijeđeni argentinski majstor Lionel Messi.

BROJKE NE LAŽU /

Modrić sve češće na klupi: Treba li strahovati naša reprezentacija? Evo što o tome kaže jedan od njegovih prvih trenera

Igrači Houstona prema osvajanju trofeja uvelike su zakoračili u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali vodstvo 2-0. U 24. minuti Griffin Dorsey je postigao prvi pogodak, dok je u 33. Amine Bassi realizirao jedanaesterac za 2-0 kluba iz Teksasa koji je potpuno dominirao tijekom prvih 45 minuta.

U nastavku utakmice Miami je tek uspio smanjiti, ali ne i ugroziti pobjedu suparnika. U 92. minuti Josef Martinez je postigao počasni pogodak za Inter.

Houston je time osvojio svoj drugi US Open kup trofej u povijesti, dok osim ozlijeđenog Messija za Inter Miami nije igrao ni Jordi Alba.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo