LEICESTER JOŠ JEDNOM POBJEDOM JURI KA VRHU LIGE: /

Zvijezda Tottenhama brutalnim startom slomila nogu bivšem igraču Barcelone

3.11.2019.
19:53

Nogometaši Leicester Cityja probili su se na treće mjesto engleskog prvenstva nakon što su na gostovanju pobijedili Crystal Palace sa 2-0, dok su Everton i Tottenham odigrali 1-1.

Lisice nisu bile tako visoko od sezone 2015/16. u kojoj su senzacionalno osvojile naslov prvaka.

Golove za Leicester zabili su Caglar Soyuncu u 57. minuti i Jamie Vardy u 88. minuti koji je postao prvi strijelac u Premiershipu ove sezone koji je stigao do brojke od 10 golova.

Remi Tottenhama i Evertona

U drugom susretu Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1:1 nakon što je domaćin izjednačio u sedmoj minuti sudačke nadoknade golom Cenka Tosuna.

Tottenham je poveo u 63. minuti golom Dele Alija nakon velike pogreške domaćeg veznjaka Alexa Iwobija koji je 'poklonio' gostima loptu.

[VIDEO] BALOTELLI NAPUCAVAO NAVIJAČE PA ZABIO GOLČINU: /

Hrvatski trener tvrdi da je sve krivo shvatio

U 79. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Son Heung-Min. Korejac je neoprezno startao i slomio nogu Andrea Gomesa kojeg nakon ovoga čeka dugačka pauza od nogometa. Kako je to izgledalo, pogledajte u fotogaleriji:

Izjednačio je Tosun u sedmoj minuti nadoknade. Sudac Martin Atkinson je utakmicu zbog dvije provjere VAR-om produžio za čak 12 minuta.

Na ljestvici vodi Liverpool sa 31 bodom, Manchester City je drugi sa 25 bodova, dok Leicester City na trećoj poziciji ima 23 boda koliko ima i Chelsea stepenicu niže.