LEGENDARNI KAPETAN NIGERIJE OPROSTIO SE OD REPREZENTACIJE: / 'Vrijeme je za mlađe igrače...'

18.7.2019.
18:22

Kapetan nigerijske nogometne reprezentacije John Obi Mikel (32) oprostio se od dresa nacionalne vrste dan nakon što je Nigerija na afričkom Kupu nacija osvojila treće mjesto.

"Došao je trenutak za oproštaj. Stigao je kraj mog puta u reprezentaciji i vrijeme je za mlađe igrače," poručio je vezni igrač koji je početkom srpnja potpisao dvogodišnji ugovor za turskog prvoligaša Trabzonspor.

ZAVIRITE U MEGALUKSUZNU KUĆU LUKE MODRIĆA VRIJEDNU 2,3 MILIJUNA EURA: /

Objavljeno bogatstvo koje posjeduje kapetan Vatrenih

Mikel je za reprezentaciji igrao 13 godina upisavši 88 nastupa i šest golova. U dresu "Super orlova" osvojio je naslov afričkog prvaka 2013. godine, te broncu na prvenstvu koje će završiti u petak finalnom utakmicom između Alžira i Senegala. Bio je i član nigerijske reprezentacije koja je na olimpijskim igrama 2016. u Rio de Janeiru osvojila broncu.

Čak 11 godina je nosio dres Chelsea, a igrao je i za Middlesbrough, norveški Lyn, te kineski Tianjin.