LEGENDARNI FRANCUZ KAŽNJEN ZBOG GURANJA SUCA: / Ribery je potpuno izgubio živce u Italiji

Slavni 36-godišnjak istaknuo se potezom koji ne odgovara njegovoj reputaciji

28.10.2019.
20:26
Screenshot/Twitter

Bivši francuski nogometni reprezentativac Franck Ribery (36), koji od ove sezone nastupa za talijanskog prvoligaša Fiorentinu, kažnjen je s tri utakmice zabrane nastupa zbog odgurivanja linijskog suca nakon 1-2 nedjeljnog poraza od Lazija.

Na snimci se vidi kako Ribery, koji je izašao iz igre u 74. minuti, po završetku dvoboja raspravlja sa sucima protestirajući zbog priznanja drugog gola gostiju iz 89. minute kojim su stigli do pobjede te dva puta odguruje linijskog suca.