LEGENDA ENGLESKOG NOGOMETA TVRDI DA JE TOTTENHAM PREVAREN: / 'Ako je to bio penal, onda ih ima 100 na svakoj utakmici'

Tottenham, doduše, nije napravio gotovo ništa da bi došli do pogotka u nastavku utakmice

2.6.2019.
8:37

Najbrže dosuđenim jedanaestercem u povijesti Lige prvaka došao je Liverpool do svog šestog naslova prvaka Europe u povijesti. Bio je to šok za Tottenham već u 23. sekundi utakmice, a Salah je bio siguran izvođač. Sudac Damir Skomina tražio je i pomoć VAR-a u svojoj odluci, ali nije ju promijenio. Na kraju je Liverpool slavio s 2:0 i osvojio Ligu prvaka.

NAJEMOTIVNIJI TRENUTAK VEČERI: /

Snimka Hendersona i Kloppa dok plaču nikoga neće ostaviti ravnodušnim

Sa Skominom se nije složio nekadašnji legendarni nogometaš Tottenhama i komentator na engleskoj televiziji Glenn Hoddle.

"Nema šanse da je to bio penal. Sissoko je pokazivao nešto rukom kad je trčao. Kao da je nekom signalizirao preuzimanje. Da je pokušao spriječiti ubacivanje, imao bi obje ruke u zraku, pogodilo ga je u prsa i lopta se otkotrljala niz ruku. Ako je to bio penal, onda ih ima sto po utakmici", rekao je Hoddle za BT Sports.

Tottenham, doduše, nije napravio gotovo ništa da bi došli do pogotka u nastavku utakmice. Divock Origi potvrdio je pobjedu Liverpoola na samom kraju utakmice