Kiks Vukova / Leeds s fantastičnim preokretom do pobjede protiv Wolverhamptona

Wolverhampton je na osmom mjestu Premier lige sa 46 bodova, dok je Leeds 16. s 29 bodova.

19.3.2022.
12:00

Nogometaši Leedsa pobijedili su preokretom u gostima Wolverhampton s 3-2 u utakmici 30. kola Premier lige i pobjegli s dna ljestvice.

Domaćin je poveo golom Gionija u 26. minuti, a Trincao je povisio rezultat na 2-0 u 11. minuti nadoknade prvog poluvremena. Igrač Wolverhamptona Raul Jimenez isključen je u 53. minuti nakon drugog žutog kartona i onda je uslijedio preokret.

Iskoristio je Leeds igrača više i golovima Jacka Harrisona u 63. minuti, Rodriga u 66. minuti i Lukea Aylinga u prvoj minuti nadoknade došli su do pobjede.