LAZIO NADIGRAO VERONU ZA ČETVRTO MJESTO: / Ciro Immobile dvostruki strijelac, Petković igrao za goste

Verona je odolijevala pritisku u prvom dijelu, no u nastavku je primila dva gola

19.2.2018.
23:10

U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je u Rimu pobijedio Veronu 2-0 i probio se na četvrto mjesto na ljestvici Serie A.

MILAN NASTAVIO SJAJAN NIZ: Gattusovi igrači upisali petu pobjedu u posljednjih šest utakmica

Verona je odolijevala pritisku u prvom dijelu, no u nastavku je primila dva gola, a oba je zabio Ciro Immobile (55, 60).

Ivan Vargić je utakmicu pratio s klupe domaćeg sastava, dok je Bruno Petković dobio posljednjih 20 minuta u gostujućim redovima.

Na ljestvici vodi Napoli sa 66 bodova, Juventus je drugi s bodom manje, Roma je treća sa 50 bodova, dok Lazio ima 49 bodova na četvrtom mjestu. Inter je peti (48), a zatim slijede Sampdorija i Milan sa po 41 bodom. Verona je ostala na 19. mjestu sa 16 bodova.