IZNENAĐENJE / Lazio do prvih bodova sezone u derbiju kod aktualnog prvaka

2.9.2023.
22:56

U derbi utakmici 3. kola talijanske Serie A slavio je Lazio, rimska momčad pobijedila je aktualnog prvaka Napoli na njegovom terenu s 2-1.

EURONOGOMET /

Bayern nakon preokreta slavio na neugodnom gostovanju, novi poraz Newcastlea

Lazio je poveo golom Luisa Alberta u 30. minuti, ali samo dvije minute kasnije stvari je na početak vratio Poljak Zielinski. No, novi gol Lazio je dao u 52. minuti, tada je Kamada zabio za konačnih 2-1. Rimljani su do kraja dvoboja postigli još dva pogotka, ali u oba slučaja je VAR poništio rimsko slavlje.

Hrvatski igrač Toma Bašić ostao je tijekom cijele utakmice na Lazijevoj klupi za pričuve.

Inače, prije ove subotnje utakmice Napoli je imao dvije pobjede iz dvije utakmice, a rimska momčad dva ligaška poraza.

Atalanta je jednostavno osvojila domaće bodove protiv Monze koju je pobijedila 3-0. Suparnika je klub iz Bergama slomio krajem prvog dijela kada je postigao dva pogotka. Prvo je Brazilac Ederson bio strijelac u 35., dok je Scamacca u 42. minuti povećao na 2-0.

Odlični Gianluca Scamacca novi je gol dao u 62. minuti za konačnih 3-0. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić nije ulazio u igru za Atalantu.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.