JOŠ NIJE GOTOVO / Niko Kovač doživio iznenađujuć poraz, a onda izjavom 'pomeo' sve kritičare

Kovač je kod kuće, pomalo iznenađujuće, izgubio od ukrajinskog Šahtara. Gol odluke zabio je Pedrinho u 19. minuti.

18.8.2021.
11:16

Nekadašnji izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Niko Kovač sa svojim je Monacom doživio poraz u prvoj utakmici doigravanja za Ligu prvaka.

Kovač je kod kuće, pomalo iznenađujuće, izgubio od ukrajinskog Šahtara 1:0. Gol odluke zabio je Pedrinho u 19. minuti.

POČELO JE /

Evo što srpski mediji pišu nakon Dinamovog teškog poraza u Moldaviji

POČELO JE /

Unatoč svemu - optimističan

Nije to jako zabrinulo Kovača koji je nakon utakmice bio rezolutan u izjavama. Hrvatski trener svjestan je da je njegova momčad dobra, da su dominirali većinu utakmice i upravo zato je bio optimističan.

"Još uvijek vjerujemo da imamo šanse jer smo dominirali 70 minuta i to je način na koji moramo igrati u drugoj utakmici. Nema razloga da pomislimo da se ne možemo kvalificirati za Ligu prvaka", rekao je Kovač nakon utakmice.

Uzvratna utakmica na rasporedu je za tjedan dana u Ukrajini.