KRAMARIĆEV HOFFENHEIM RAZBIO STUTTGART: / U silovitih 15 minuta zabili četiri gola

Hoffemheim je trenutno osmi s 13 bodova.

27.10.2018.
20:39

U susretu 9. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je deklasirao Stuttgart sa 4-0, a sva četiri gola domaćin je zabio u drugom dijelu. Hoffenheim je praktički cijelu utakmicu imao igrača više nakon što je u osmoj minuti isključen gostujući branič Emiliano Insua.

Vatrenom 61 minuta

Stuttgart se dobro držao u prvom poluvremenu, no u nastavku su domaćini sve riješili u prvih 15 minuta postigavši čak četiri gola. Strijelci su bili Joshua Brenet (48), Joelinton (51) i Ishak Belfodil (57, 60).

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je igrao do 61. minute za domaći sastav, dok Borna Sosa nije nastupio za goste.

Na ljestvici i dalje vodi Borussija Dortmund sa 21 bodom, no Bayern se približio na dva boda zaostatka. Na trećem mjestu je Borussija Moenchengladbach sa 17 bodova koliko ima i Werder iz Bremena. Hoffemheim je trenutno osmi s 13 bodova.