KRAMARIĆ I JEDVAJ BACILI TRIBINE U TRANS: / Ludnica na Maksimiru iznjedrila neočekivanog junaka, pogledajte golove!

Kramarić je zabio prvi gol Vatrenih u Ligi nacija

15.11.2018.
22:07
Screenshot

Zauvijek će ostati zapisano u knjigama da je Andrej Kramarić zabio prvi pogodak za hrvatsku nogometnu reprezentaciju u Ligi nacija. Nakon šest primiljenih golova od Španjolske (0-6) i prvog osvojenog boda u natjecanju (protiv Engleske 0-0), Vatreni su u trećem nastupu stigli do prvog postignutog gola.

HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 3-2: Neviđena ludnica na Maksimiru, Jedvaj u sudačkoj nadoknadi zabio za veliko slavlje Vatrenih

HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 3-2: Neviđena ludnica na Maksimiru, Jedvaj u 93. minuti zabio svoj drugi gol za veliko slavlje Vatrenih!

Zabio ga je Andrej Kramarić koji je u 54. minuti na najbolji mogući način iskoristio činjenicu da je Ivan Perišić 'pročitao' Sergija Roberta, presjako njegovu loptu i uposlio Hoffenheimova napadača koji je mirno poentirao uz Davida de Geu. Ukupno mu je to bio jedanaesti gol u 41. nastupu u dresu reprezentacije.

Radost tribina nije dugo trajala, manje od dvije minute. Toliko je, naime, bilo potrebno gostujućoj momčadi i lideru ljestvice skupine da poravna rezultat iz lijepe akcije preko Danija Ceballosa...

Utakmica se razbuktala u drugom poluvremenu koja je dinamičnije u odnosu na uvodnih 45. minuta. Nižu se prilike na obje strane, ali, srećom, ono najvažnije opet je na strani domaćih igrača. Sjajno ubacivanje Luke Modrića za usamljenog Tina Jedvaja i njegov prvijenac u dresu Vatrenih - Hrvatska ponovno vodi!

Opet nije dugo trajalo. Šime Vrsaljko je skrivio jedanaesterac, Sergio Ramos bio siguran izvođač.

Tin Jedvaj pretvorio se u junaka susreta. Nakon prvog pogotka u dresu reprezentacije zabio je Jedvaj i drugi u 93. minuti za konačnihc 3-2.