BUNDESLIGA / Kramarić asistirao za pogodak Hoffenheima, Bayern se tresao protiv Kolna

Bayern se ovom pobjedom pridružio Hoffenheimu, Bayeru i Freiburgu koji imaju po četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga

22.8.2021.
21:57

U posljednjoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je kao domaćin svladao Koeln sa 3:2, a svih pet golova postignuto je u razdoblju od 20-ak minuta, između 50. i 71.Bayern je poveo 2:0 preko Lewandowskog (50') i Gnabryja (59'), no Modeste (60') i Uth (62') su ekspresno poravnali, ali Gnabry (71') je svojim drugim golom ipak osigurao bodove prvaku.

Bayern se ovom pobjedom pridružio Hoffenheimu, Bayeru i Freiburgu koji imaju po četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga koji je jedini ostao stopostotan, dok je Koeln u skupini momčadi s tri boda.

MISTERIOZNI MARIO /

Mandžukić se pojavio na tribinama i zaintrigirao navijače, evo što su mu poručili

Kramarić kreator

Ranije u nedjelju je napadač hrvatske reprezentacije Andrej Kramarić bio asistent u 2:2 domaćem remiju Hoffenheima protiv Union Berlina. Kramarić je u 30. minuti proigrao Bruuna Larsena za vodstvo Hoffenheima od 2:1.

Prethodno je Union poveo golom Giesselmanna (10'), na 1:1 poravnao je Akpoguma (14'), da bi u nastavku utakmice na konačnih 2:2 poravnao Awoniyi (47').Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim.