STRAŠAN INCIDENT / Kovačićev kapetan dobio udarac 'punom' nogom u glavu, Mateo prvi došao pomoći

U 74.minuti dogodio se incident i ozljeda kapetana Plavih Cesara Azpilicuete...

19.2.2023.
12:28

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je u subotu poslijepodne čitav susret za Chelsea u 0-1 (0-1) domaćem porazu od posljednjeplasiranog Southamptona u susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva, popularnog Premiershipa.

IKONA SE EKSPRESNO VRAĆA? /

Dinamo već nakon par tjedana htio vratiti Oršića: Postoji velika mogućnost da dođe na ljeto

U 74.minuti dogodio se incident i ozljeda kapetana Plavih Cesara Azpilicuete koji je dobio jak udarac "punom" nogom u glavu, a Sekou Mara je pokušao izvesti škarice u petercu. Incident pogledajte ovdje.

Kovaje "doletio" u pomoć kapetanu i izvadio mu jezik iz usta kako bi mogao normalno disati, a ekspresno je na teren utrčala i liječnička služba koja ga je iznijela na nosilima.

Oršić ni na klupi

Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Ward-Prowse (45+1) sjajno izvedenim slobodnim udarcem na početku sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Bila je ovo četvrta uzastopna prvenstvena utakmica Chelseaja bez pobjede, u prethodne tri su uzeli barem po bod, ovoga puta niti to, pa je sastav sa Stamford Bridgea 10. na ljestvici sa 31 bodom.

Mislav Oršić Duje Ćaleta-Car nisu konkurirali za nastup u momčadi Southamptona koji je i s ovom pobjedom ostao na dnu sa 18 bodova, jednim manje od 19. Leeds Uniteda, a tri manje od 16. Evertona i 17. Bournemoutha koji se nalaze iznad zone ispadanja.