NIJE BILO LAKO / Kovač se polako penje prema vrhu ljestvice. Monaco preokretom do nove važne pobjede

26.9.2021.
19:33

U susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je na gostovanju pobijedio Clermont sa 3-1 upisavši treću pobjedu sezone.

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti golom Mohameda Baya, no Monaco je u nastavku susreta okrenuo rezultat s tri gola.

Izjednačio je Wissam Ben Yedder u 26. minuti, Kevin Volland je u 48. doveo momčad iz Kneževine u vodstvo, a pobjedu Kovačeve momčadi potvrdio je Sofiane Diop u sudačkoj nadoknadi.

ODIGRANO PRVO KOLO EL-A /

Niko Kovač otvorio nastup pobjedom, odlična utakmica Napolija i Leicestera

PSG i dalje vodeći

U ranije odigranom susretu Bordeaux i Rennes su odigrali 1-1. Poveo je Rennes u 56. minuti pogotkom Labordea, a domaća je momčad do izjednačenja i boda stigla u 88 minuti zahvaljujući golu Mexera. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nije nastupio za goste zbog ozljede.

Angers je na gostovanju kod Troyesa odigrao 1-1 zadržavši se na visokom četvrtom mjestu. Domaćin je poveo u 22. minuti preko Baldea, a izjednačio je Mangani u 65. minuti iz jedanaesterca.

Večeras je još na rasporedu utakmica Marseille - Lens. Na ljestvici vodi PSG sa 24 boda, 10 manje ima Marseille, ali i utakmicu manje, a zatim slijede Nica, Angers i Lorient sa po 13 bodova. Lyon je sedmi sa 12 bodova, dok Monaco na osmoj poziciji ima bod manje.