FUTSAL EUROPSKO PRVENSTVO / Konačno da i nas pomazi. Poljska i Slovačka remizirale, evo što sada Hrvatskoj treba za četvrtfinale

Podsjetimo kako je ranije tijekom utorka Rusija nadigrala i uvjerljivo svladala Hrvatsku 4-0

25.1.2022.
23:38
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U drugom susretu drugog kola skupine C Europskog prvenstva u futsalu, gdje nastupa i Hrvatska, reprezentacije Poljske i Slovačke su remizirale 2-2.

Golom Kriezela u sedmoj minuti Poljska je povela, no unutar četiri minute drugog poluvremena (25. i 28.) Slovaci su preokrenuli rezultat golovima Ševčika i Drahovskog. Konačnih 2-2 postavio je Holy sedam minuta prije kraja.

Podsjetimo kako je ranije tijekom utorka Rusija nadigrala i uvjerljivo svladala Hrvatsku 4-0. Dva pogotka je postigao Antoškin, a po jedan Paulinho i Čiškala.

BILI SU PREJAKI /

Rusija deklasirala Hrvatsku na Euru, ali futsal reprezentativci još uvijek imaju velike šanse za četvrtfinale

Rusija je time osigurala prvo mjesto u skupini i plasman u četvrtfinale. Hrvatska je na drugom mjestu s tri boda, dok su iza njenih leđa Poljska i Slovačka koje imaju po jedan osvojeni bod.

U posljednjem trećem kolu skupine C igraju Hrvatska i Slovačke te Rusija i Poljska, a tada će se i znati tko uz Rusiju prolazi u četvrtfinale. Utakmice su na rasporedu u subotu od 14:30 sati.

Bez obzira na to kako će završiti dvoboj Rusa i Poljaka hrvatskim igračima je u zadnjem kolu dovoljan i remi za drugo mjesto i proboj u četvrtfinale.