KLOPP SIGURNO NIJE SRETAN, HOĆE LI LOVREN NAKON OVOGA DOBITI PRILIKU? / Slavni branič Liverpoola na udaru kritika nakon katastrofalne greške

Lovren je treći poraz svoje momčadi ove sezone gledao s klupe za pričuve

16.7.2020.
9:50

U utakmici 36. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je svladao Liverpool s 2-1 i nanio novim prvacima prvacima treći poraz ove sezone.

ARSENAL SRUŠIO PRVAKA U LONDONU: /

Alexandre Lacazette junak utakmice; Dejan Lovren nije igrao

Liverpool je poveo u 20. minuti golom Sadia Manea na asistenciju Andrewa Robertsona. Bio je to njegov šesti pogodak protiv "topnika", a samo je Crystal Palaceu zabio više, čak devet.

Neshvatljive pogreške

Međutim, u nastavku prvog dijela "Redsi" su domaćinu poklonili dva gola za preokret. U 32. minuti Virgil van Dijk je neoprezno vratio loptu Alissonu, pogrešku je spremno dočekao Alexandre Lacazette i mirno zabio za 1-1.

U 43. minuti pogriješio je i Alisson loše ispucavši loptu. Lacazette je primio loptu, te odmah uposlio Reissa Nelsona koji je pored bespomoćnog brazilskog vratara zabio za 2-1.

Pogotke Arsenala pogledajte OVDJE.

Arsenal protiv Liverpoola

Branič hrvatske reprezentacije Dejan Lovren cijelu utakmicu je proveo na klupi za pričuve, a Van Dijk i Allison su se nakon utakmice našli na udaru kritika navijača koji ih nisu štedjeli na društvenim mrežama.