RASPALI SE / Kiks senzacije s Farskih otoka u posljednjoj utakmici prije okršaja s Rijekom: Nakon pola sata vodili 2:0 pa sve prosuli u završnici

7.8.2023.
23:05

Rijekin suparnik u 3. pretkolu Konferencijske lige B36 Torshavn odigrao je 2-2 na gostovanju kod 07 Vestura u 17. kolu nogometnog prvenstva Farskih Otoka.

BORBA ZA KONFERENCIJSKU LIGU /

Rijeka poslala važnu obavijest navijačima: Ovo trebate znati ako namjeravate na Rujevici gledati ključnu europsku utakmicu

Nakon pola sata igre gosti iz Torshavna imali su prednost od dva pogotka golovima Latvijca Valerijsa Šabale (9) i Benjamina Heinesena (30).

Tu su prednost držali do 85. minute kad je za domaću momčad pogodak postigao Julian Mouritsen. Bod Vesturi donio je Eiler Frodason u šestoj minuti sučevog dodatka.

B36 Torshavn je pao na treće mjesto ljestvice s 37 bodova, bodom manje od drugoplasiranog HB Torshavna. U vodstvu je KI Klaksvik s maksimalnih 48 bodova iz 16 utakmica.

B36 će u četvrtak (20 sati) ugostiti Rijeku u prvoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.