Newcastle - Liverpool 2:3 / Liverpool se spasio u 86. minuti, Salah u suzama iznesen s terena

Velika tri boda Redsi su platili ozljedom najboljeg igrača

4.5.2019.
22:45
AP Images

U posljednjem ligaškom gostovanju sezone Liverpool je opasno visio, do 85. minute imao tek bod u džepu kod Newcastlea, ali utrka za naslov engleskog prvaka i dalje ostaje do kraja neizvjesna.

Redsi, kod kojih je Dejan Lovren igrao do 83. minute, su na St. James Parku slavili s 3:2, dvaput je vodio golovima Van Dijka (13) i Salaha (28), no uporni domaćini su oba puta uspjeli poravnati golovima Atsua (20) i Rondona (54).

U 73. minuti uslijedio je novi udarac za Kloppa jer s terena u suzama iznesen Salah nakon sudara s domaćim vratarom.

Prijetilo je da to bude prava katastrofalna večer za Liverpool, ali u 86. minuti Origi pogađa glavom nakon slobodnog udarca Shaqirija

Sada je loptica prebačena na City koji u ponedjeljak dočekuje Leicester.