KATASTROFA VATRENIH NA ISTEKU POLUVREMENA: / Primili gol, ostali bez dvojice za Slovačku, Kovačić šepajući napustio travnjak

Hrvatske je povela preko Vlašića u devetoj minuti, a Bale je izjednačio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela

13.10.2019.
21:43

Završetak prvog poluvremena u Cardifu donio je nekoliko loših vijesti za hrvatske navijače. DomagojVida i Dejan Lovrena zbog kartona koje su primili neće moći nastupiti protiv Slovačke.

Loše vijesti

Također, loša je vijest što je Gareth Bale zabio za 1:1, a možda je i najgore što je u uvodu u akciju za pogodak Ben Davies žestoko startao nad Mateom Kovačićem. Vatreni je nakon toga šepao te se nije pojavio u nastavku susreta. Umjesto njega zaigrao je IvanRakitić.

VATRENI IMAJU GROMOGLASNU PODRŠKU S TRIBINA: Preko 1500 hrvatskih navijača bodri Modrića i društvo

Iako su igrači prosvjedovali zbog te situacije sudac nije vidio ništa sporno te nije poništio Baleov pogodak.