Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KAOS U BARCELONI: /

Prostačke uvrede, prijetnje i sukob u tunelu

Kaotičan je bio sinoćnji gradski derbi između Barcelone i Espanyola na stadionu Camp Nou.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Svijet je već obišla snimka podmuklog čina Espanyolova vratara Paua Lopeza koji je u jednom trenutku nagazio gležanj Lionela Messija, što je promaklo sucu. No, događale su se tijekom i nakon utakmice i druge stvari koje je sudac Juan Martinez Munuera naveo u svome izvještaju. U 75. minuti, kad je Espanyol već imao igrača manje, isključen je i Papakouli Diop i to zato što je Barceloninom napadaču Luisu Suarezu dobacio: "Pos**t ću se po tvojoj je***** majci."

"Zgnječit ću te"

No, priča nije završila na tome jer je eksplozivni Suarez nakon utakmice čekao Diopa u tunelu i pritom urlao "čekam te, dođi ovamo gubitniče", a ovaj mu je uzvratio "zgnječit ću te". Dovelo je to do naguravanja između igrača oba kluba zbog čega su morali reagirati zaštitari i dužnosnici obje momčadi.

Barcelonin trener Luis Enrique je pokušao ublažiti situaciju na konferenciji za novinare, ali ne može pobjeći od činjenice da Suarezu prijeti kazna Španjolskog nogometnog saveza, baš kao i Diopu koji je na terenu uvrijedio Urugvajca identičnim riječima koje je Gerard Pique uputio pomoćnom sucu u utakmici Superkupa protiv Athletic Bilbaa u kolovozu prošle godine.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike