KALINIĆ IGRAO U REMIJU MILANA I LAZIJA: / Calhanogulu promašio nemoguće u utakmici bez golova

Nikola Kalinić igrao je za Milan do 83. minute

31.1.2018.
22:52
Screenshot

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Lazio su na San Siru odigrali bez pogodaka. Uzvratni susret je 28. veljače na Olimpicu.

Bila je to skromna nogometna predstava bez previše prilika, a najbolju je imao Milan u 75. minuti, no Hakan Calhanoglu je sa sedam-osam metara prebacio prazna vrata suparničkog gola.

Za Milan je do 83. minute igrao hrvatski napadač Nikola Kalinić. Kod gostiju Ivan Vargić je sjedio na klupi.

U drugom polufinalnom paru nogometaši Juventusa su u utorak kao gosti u Bergamu svladali Atalantu sa 1-0. Strijelac jedinog gola bio je Gonzalo Higuain već u 3. minuti.

VIDEO, MANDŽUKIĆEVO UKLIZAVANJE DOVELO JUVE DO POBJEDE: Buffon se vratio nakon dva mjeseca i obranio penal

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić igrao je čitavu utakmicu za Juventus.