KAKO JE SVIJET VIDIO KIKS HRVATSKE: / Mediji nisu štedjeli Vatrene, puno se piše o šoku koji su doživjeli svjetski doprvaci

Hrvatski nogometaši ponovno su iznenadili, ali ovaj put ne ne način koji su htjeli

10.9.2019.
9:01

Hrvatska nogometna reprezentacija u ponedjeljak je odigrala 1:1 na gostovanju u Azerbajdžanu i zakomplicirala situaciju u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Vatreni su izvrsno započeli susret i poveli u 11. minuti iz kaznenog udarca kojega je realizirao kapetan Luka Modrić, no Azeri su uspjeli poravnati u 72. minuti preko Tamila Halilzadea.

NA STRANU REMI PROTIV AZERBAJDŽANA, VIŠE OD TOGA BOLI JEDNA DRUGA STVAR: /

'Tako nešto se više ne smije događati'

Nevjerojatan gol za izjednačenje

Jocker s klupe Nikole Jurčevića doslovno se prošetao kroz obranu Vatrenih. Marcelo Brozović, Karlo Bartolec i Dejan Lovren loše su reagirali u obrani, poput kakvih amatera, te su Azeri pogotkom sami sebi dali jednu injekciju samopouzdanja te do kraja dvoboja napadali, zadavajući glavobolje našim nogometašima i izborniku Zlatku Daliću.

Nakon utakmice i velikog kiksa Vatreni su se našli na udaru kritika, što je bilo i očeikivano s obzirom na njihov nastup, a remi svjetskih doprvaka s Azuerbajdžanom izazvao je iznenađenje u brojnim svjetskim medijima.

Nitko to nije očekivao

Tako Eurosport piše "Eurogol Halilzadea za remi protiv Hrvatske", ESPN javnja da je "Azerbajdžan šokirao Hrvatsku i odigrao neodlučeno", a Tellreport piše da je "Hrvatska ostavila vrijedne bodove u Azerbajdžanu".

Sport234.ru je objavio tekst s naslovom "Azerbajdžan odigrao izvrsnu utakmicu protiv Hrvatske i uzeo prvi bod", a Football fun.ru "Azerbajdžan Hrvatskoj oteo bodove, Modrić postigao gol na svoj rođendan".