KAKAV START BRAZILA U KVALIFIKACIJAMA ZA SP: / Raspucani Selecao predvođen Neymarom utrpao pet komada

Dan ranije Argentina je u Buenos Airesu na stadionu Bombonera pobijedila Ekvador

10.10.2020.
10:22

U prvom kolu južnoameričkih nogometnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. reprezentacija Brazila noćas je po našem vremenu na praznom stadionu Corinthians u Sao Paulu pobijedila Boliviju s 5-0, a dvostruki strijelac bio je napadač Liverpoola Roberto Firmino (30, 49).

Za Brazil su još zabili Marquinhos (16) i PhilippeCoutinho (73), a jedan pogodak u vlastitu mrežu pospremio je stoper Bolivije JoseCarrasco (66). Iako je bio upitan za nastup zbog bolova u leđima, Neymar je odigrao cijeli susret za Brazil te je upisao dvije asistencije, za golove Firmina u 49. i Coutinha u 73. minuti.

Zabili Zapata i Muriel

U drugoj noćašnjoj utakmici Kolumbija je na domaćem terenu u Barranquilli svladala Venezuelu s 3-0, golovima Atalantinih napadača Duvana Zapate (16) i Luisa Muriela (26, 45+3).

Dan ranije Argentina je u Buenos Airesu na stadionu Bombonera pobijedila Ekvador s 1-0 zahvaljujući pogotku Lionela Messija, koji je u 13. minuti zabio iz penala, dok je na stadionu Centenario u Montevideu Urugvaj sa 2-1 slavio protiv Čilea.