KAKAV DEBI BIVŠEG HAJDUKOVCA U DRESU NOVOG KLUBA: / Palaversa zaigrao od prve minute i odmah zabio gol

Nedavno je napustio Poljud kako bi karijeru nastavio u Belgiji

6.7.2019.
19:16
Pixsell, Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatski nogometaš AntePalaversa na najbolji je mogući način debitirao u dresu novog kluba. Belgijski Oostende, čije boje brani, odradio je prijateljsku utakmicu s nizozemskim Willemom II.

Nizozemci su poveli u 38. minuti preko Pavlidisa, a Palaversa se u strijelce upisao dvije minute kasnije. Konačan rezultat postavio je Vrousai u 78. minuti kada je zabio za pobjedu Willema.

Palaversa je od siječnja ove godine Palaversa je bio u Hajduku na posudbi iz Man Cityja koji ga je otkupio u istom prijelaznom roku te potom zadržao na Poljudu.

Za Bijele je upisao 30 nastupa, od čega 27 u Prvoj ligi, dva u Hrvatskom kupu i jedan u Europskoj ligi. Postigao je dva zgoditka i imao jednu asistenciju. Debitirao je prošlog ljeta s 18 godina i 111 dana u pobjedi Hajduka protiv sofijske Slavije (1:0). Zadnji je nastup imao u svibnju ove godine u pobjedi protiv Istre 1961 (4:1).