KADA NEMA MESSIJA, ON SPAŠAVA BARCELONU: / Pogledajte sjajne obrane golmana koji je donio Blaugrani pobjedu nad Sevillom

Barcelona je u atraktivnoj utakmici pobijedila Sevillu i preuzela vrh tablice

21.10.2018.
16:54
Screenshot

Lionelu Messiju je 16 minuta bilo dovoljno da ostavi svoj pečat na utakmici Barcelone i Seville. Argentinac je u prvih 12 minuta asistirao Coutinhu jedan i postigao drugi Barcelonin pogodak, ali je već u 26. minuti morao napustiti teren zbog teške ozljede ruke.

'ZLATNI KRUG' LEA MESSIJA: /

Argentinac ruši sve rekorde, ali ova statistika pokazuje zašto ga se boji svaka obrana Španjolske

Barcelona je na kraju sačuvala prednost od dva pogotka i pobijedila 4-2 te preotela Sevilli prvo mjesto na ljestvici, ali pravi heroj pobjede bio je njihov vratar. Marc-Andre ter Stegen je tijekom utakmice briljirao i da nije bilo njega Barcelona bi primila više od dva pogotka.

Najimpresivnija je bila dvostruka obrana u 61. minuti kada je prvo sjajno izvukao loptu nakon udarca glavom, a onda i refleksno obranio odbijanac. Pogledajte obrane vratara za kog mnogi smatraju da je najbolji na svijetu!