RUTINSKA POBJEDA / Juniori Hajduka preskočili prvu prepreku na putu do Lige prvaka: Evo tko će im biti sljedeći suparnik

Nakon dvije utakmice momčad Marijana Budimira je bila bolja i izborila drugo pretkolo

4.10.2022.
17:57
hajduk.hr

Juniori Hajduka su uspješno završili svoj izlet u dalekom Azerbajdžanu gdje su pogocima Vuškovića i Vrcića slavili rezultatom 2-1 protiv Gabale i plasirali se u drugo pretkolo Lige prvaka za mlade.

POVRATAK /

Nakon dugo čekanja iskusni igrač HNL-a se odlučio vratiti kući: 'Ako ne može uzeti novac, bolje da igra kod nas'

POVRATAK /

Bili su bolji

U prvom okršaju na Poljudu utakmica je završila s 3-0 za Hajduk pa su se bijeli na daleko putovanje uputili s uvjerljivom prednosti koju su uspjeli očuvati.

Nakon dvije utakmice momčad Marijana Budimira je bila bolja i slavila s ukupnih 5-1. Nije dobro krenulo za mlade Hajdukovce unatoč inicijativi u prvom djelu Bijeli su primili pogodak u 52. minuti kada je Shahniyarov postigao pogodak nade za Azerbajdžance.

Ako je bilo sumnji tko će proći dalje otklonio ih je Luka Vušković u 68. minuti, a Jere Vrcić je u 88. minuti stavio točku na i. "Bijele tiće" u drugom pretkolu juniorske Lige prvaka čekati bolji iz dvoboja Apolonije i Astane gdje je nakon prve utakmice rezultat je izjednačen.