joseu se ne piše dobro / Još jedan posrtaj Manchestera: West Ham razbio očajni United i gurnuo Mourinha korak bliže otkazu

Nakon dva uvodna poraza, od Manchester Cityja i Chelseaja, nogometaši Arsenala upisali su pet uzastopnih pobjeda, a u subotu su svladali Watford

29.9.2018.
19:36
AP Images

U 7. kolu Premier lige Manchester City je u subotu kod kuće dobio Brighton&Hove Albion sa 2-0, te je privremeno preuzeo prvo mjesto na ljestvici. Pogotke za City zabili su Raheem Sterling (29) i Sergio Aguero (65).

Najbolji strijelac Tottenhama Harry Kane bio je dvostruki strijelac za 2-0 pobjedu protiv Huddersfielda.

Nakon dva uvodna poraza, od Manchester Cityja i Chelseaja, nogometaši Arsenala upisali su pet uzastopnih pobjeda, a u subotu su svladali Watford sa 2-0, i to autogolom Craiga Cathcarta (81) i pogotkom Mesuta Ozila (83).

U prvoj utakmici 7. kola nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United sa 3-1. Za drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja tri nastupa 'čekićara' strijelci su bili Anderson u 5. minuti, Lindelof koji je pogodio vlastitu mrežu u 43. minuti te Arnautović koji je pogotkom u 74. minuti zaustavio mogući preokret, nakon što je Rashford u 71. minuti smanjio zaostatak gostiju na samo jedan pogodak.

Tako je Manchester United izjednačio najlošiji start sezone u Premier ligi, nakon sedam kola ima samo deset bodova. Isto se je dogodilo i u sezoni 2013/14.

No, nakon poraza trener Manchester Uniteda Jose Mourinho žalio se na suca, kazavši da je prvi gol West Hama pao iz ofsajda, a da kod trećeg gola sudac nije vidio prekršaj na igraču Uniteda.

Newcastle je na svom terenu poražen od Leicestera sa 0-2, i tako su "svrake" po prvi puta izgubile četiri domaće utakmice na početku sezone.

Večeras u derbiju kola Chelsea dočekuje Liverpool.