U 3. kolu Dinamo gostuje kod Šahtara 22. listopada, a City dočekuje Atalantu

2.10.2019.
9:30
Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši Dinama poraženi su u 2. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod Manchester Citya s 2-0 (0-0). Moglo je biti i puno više, ali Dominik Lvaković, sreća i hrabar pristup Modrih pobrinuli su se da to ne bude slučaj.

JEDAN MODRI POKAZAO JE DA OVOG TRENA MOŽE IGRATI ZA BILO KOJI KLUB: /

'Skauti su sigurno zapisali njegovo ime...'

Dinamo se odlično se branio sve do 66. minute kada je gol za City postigao Raheem Sterling nakon dodavanja Ryada Mahreza, a na 2-0 je povećao 19-godišnji Phil Foden u petoj minuti sudačke nadoknade. Dinamo nije imao izrazitu šansu na utakmici, a engleski prvak se jako ispromašivao, pogotovu u prvom dijelu.

Prekinuli im niz

Koliko su Modri odigrali bili uspješni u prvih 45 minuta govori podatak da su prekinuli niz od 12 Cityjevih utakmica u svim natjecanjima u kojima su zabili najmanje jedan pogodak u tom periodu. Prije Dinama engleski prvak nije zabio u prvom poluvremenu 6. svibnja kada su srušili Leicester s 1:0. Tada im je pobjedu u 70. minuti donio Vincent Company.