Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
JELIČIĆ NIJE ZADOVOLJAN SA IGRAČIMA: /

'Kovačiću ulaze igrači iza leđa, to se ne smije događati'

Hrvatska je odigrala dobro prvo poluvrijeme

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon utakmice i poraza Hrvatske od Brazila (0-2), generalni konsenzus bio je da je Hrvatska sjajno odigrala prvo poluvrijeme, ali se pomalo raspala nakon što je Dalić izvukao nekoliko bitnih igrača.

Joško Jeličić bio je nešto oštriji u svojem komentaru u studiju HRT-a nakon utakmice.

'Vida nema igru prema naprijed'

"Bit će zanimljivo čuti što će reći Dalić. Domagoj Vida je kao lijevi bek, u fazi obrane, odigrao prema očekivanjima, ali nema igru prema naprijed", rekao je Jeličić.

"Među 22 igrača imamo dva lijeva beka koji danas nisu dobili ni minute. Kakva je to poruka njima? Nije problem u jednom čovjeku, nije problem Vida na Willianu koji je deset puta prošao jedan na jedan", dodao je Jeličić

'Ne možete se od Messija braniti jednim igračem'

"Messija se ne može braniti jednim igračem, ali treba i reći što nije dobro. Primjerice, Mateo Kovačić kod prvog gola – Coutinhov ulazak iza leđa, to se ne smije dogoditi, Ćaleta-Car mora stajati bliže. Ne može igrač ovo sam braniti", rekao je Jeličić.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike