JE LI OVO NAJVEĆI PROMAŠAJ U MESSIJEVOJ KARIJERI? / Argentinac napravio dar-mar u 16-ercu pa promašio ono što pogađaju i amateri

Bio je u savršenoj prilici

28.1.2021.
9:14

Nogometaši Barcelone izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja. Katalonci su jedva prošli gostovanje kod drugoligaša Raya Vallecana s 2-1, te je malo nedostajalo da doživi sudbinu Atletica i Reala, koji su ispali od nižerazrednih momčadi.

Iako su došli s vrlo jakom postavom, Katalonci su se mučili i došli u zaostatak u 63. minuti, kada je za Rayo pogodio Fran Garcia. U 70. minuti izjednačio je Messi na dodavanje Griezmanna, da bi deset minuta prije kraja De Jong pogodio za pobjedu Barcelone.

Jedan detalj posebno je bio zanimljiv. Naime, Pedri je u sudačkoj nadoknadi lijepo odigrao za Messija u kaznenom prostoru. Argentinac je potom u slalomu prešao nekoliko igrača, ali je u završnom udarcu bio neprecizan te je s jednog metra promašio gol. Tu akciju možete pogledati ovdje.