JE LI GORICA ZAKINUTA ZA PENAL NA POLJUDU? / Trener je uvjeren u gadnu pogrešku suca

U spornoj situaciji Hamza je glavom pokušao dodati loptu golmanu Ljubiću, ali nije uspio...

18.8.2019.
22:07
Ivo Cagalj/PIXSELL

Hajduk je slavio s 3:0 protiv Gorice u petom kolu Prve HNL, ali trener gostiju imao je ponešto prigovora na račun suđenja Marka Vidaline koji je prema njemu zakinuo njegovu momčad za penal u 15. minuti.

"Prvo bih duboko udahnuo. Čestitam Hajduku na pobjedi, po meni je prijelomni trenutak 15. minuta gdje nije sviran penal na Dvornekoviću. Poslije je bilo puno nervoze, Hajduk nam je dobro parirao agresivnošću i čvrstinom. Drugi gol i isključenje su prelomili utakmicu i na kraju je pobjeda Hajduka zaslužena", rekao je Jakirović.

U spornoj situaciji Hamza je glavom pokušao dodati loptu golmanu Ljubiću, ali nije uspio i Dvorneković je krenuo na loptu, ali je pao kraj vratara, a lopta je otišla u gol-aut. Tražili su tada penal, ali sudac je rekao 'ne može'.

Druga sporna situacija dogodila se potkraj prvog poluvremena kad aje Ndiaye nagazio Hamzu, a dobio je tek žuti karton premda mu je bez problema mogao dati i crveni karton. Ipak, pravda ga je pronašla jer je u 59. minuti isključen zbog starta na Dolčekom.