SPORNA SITUACIJA / Je li Dinamov gol za izjednačenje u Salzburgu ispravno poništen? Pogledajte kako je to izgledalo i recite nam što mislite

Dinamo je zatresao mrežu u sudačkoj nadoknadi, no taj pogdak je poništen zbog zaleđa

5.10.2022.
21:02

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na gostovanju kod austrijskog prvaka RB Salzburga izgubio s 0-1.

RB SALZBURG - DINAMO 1:0 /

Modri su hrabro pali u Salzburgu: U teškoj borbi Dinamo nije uspio doći do zasluženog boda pred sjajnim navijačima

Ključni trenutak utakmice zabio se u 68. minuti kada je latvijski sudac Andris Treimanis dosudio upitan kazneni udarac za Salzburg nakon Moharamijeva prekršaja nad Andreasom UlmeromOkafor je bio siguran za 1-0.

Dinamo je mogao izjednačiti u 82. minuti kada je nakon pogreške stopera domaćih Pavlovića lopta došla do potpuno samog Drmića, čiji šut brani njegov sunarodnjak Kohn. Livaković u sudačkoj nadoknadi brani šut Šeška iz velike blizine, a u 93. minuti činilo se da je Dinamo izjednačio, no Drmićev pogodak je poništen zbog zaleđa.

OVDJE možete pogledati poništeni pogodak Josipa Drmića, a u anketi nam kažite što mislite, je li sudačka odluka bila ispravna.