MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR / Ivanušec asistirao za preokret i plasman Feyenoorda u finale Kupa

U igru je ušao na poluvremenu, a onda se situacija za njegovu momčad drastično popravila

29.2.2024.
23:17

Nogometaši Feyenoorda plasirali su se u finale nizozemskog Kupa (KNVB Beker). Pomireni sa činjenicom da od naslova u prvenstvu ništa neće biti, Feyenoordu je Kup bila slamka spasa preko koje su i dalje imali priliku doći do trofeja ove sezone.

UH, OVO ĆE ODJEKNUTI! /

Navijači Dinama složili kompilaciju koja otkriva i drugu stranu skandala: 'Amnezija s juga'

Ipak, nije krenulo bajno. Duarte je u 31. minuti doveo Groningen u vodstvo te su domaćini gubili 0-1 nakon prvih 45 minuta. Nakon pauze u igru je ušao Luka Ivanušec, a u 61. minuti Hancko je zabio za 1-1.

Trenutak utakmice dogodio se u 83. minuti kada je Ivanušec probio po strani i lijevom nogom oštro ubacio u sredinu, a loptu je u mrežu pospremio Lingr.

U finalu KNVB Bekera igrat će Feyenoord i NEC Nijmegen.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi