ZAISKRILO JE / Ivan Jurić zaradio crveni karton u pobjedi svog Torina nad Lecceom zbog velike tučnjave

Torino je sada sedmi na ljestvici sa 37 bodova

12.3.2023.
15:22

Torino je u nedjelju u utakmici 26. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2-0 svladao Lecce.

U PROBLEMIMA JE /

Jurić se pomirio sa srpskim nogometašem s kojim se žestoko posvađao? Rekao je samo jednu riječ za njega

Momčad Ivana Jurića je povela u 20. minuti golom Wilfrieda Singoa, a već tri minute kasnije na 2-0 je povećao Antonio Sanabria. Taj je rezultat ostao do kraja, a utakmicu je obilježio incident.

Opća makljaža se dogodila kada je srpski nogometaš Ivan Ilić faulirao Gabriela Strefezzu i unio mu se u lice jer je smatrao da nije bilo prekršaja, a to je bio uzrok da se svi igrači na terenu uključe u razmirice.

Juriću crveni karton

Najgore su prošli treneri, Lecceov Marco Baroni te naš Ivan Jurić zaradili su crvene kartone.

Ivan Jurić

Torino je sada sedmi na ljestvici sa 37 bodova, dok je Lecce nakon trećeg poraza zaredom 15. sa 27.