BILO JE I VRIJEME / Ivan Jurić konačno pobijedio i prekinuo loš niz: Torino izdominirao Bolognu

Pogodak odluke zabio je Yann Karamoh u 25. minuti

6.3.2023.
23:24

U posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je pobijedio Bolognu sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

MISTERIJ /

Što se događa s Nikolom Vlašićem? 'Teško je to objasniti. Ima problem zbog kojeg možda neko vrijeme neće igrati..'

MISTERIJ /

Pogodak odluke zabio je Yann Karamoh u 25. minuti.

Jurićeva momčad je u prvom poluvremenu imala još nekoliko odličnih prilika, ali nije uspjela zabiti i drugi gol. Jedina pozitivna stvara za Thiaga Mottu bilo je minimalnih 0-1 nakon prvih 45 minuta.

Torino je dominirao 70 minuta, a u posljednjih 20 minuta i Bologna je došla do daha, ali nije uspjela izjednačiti, pa je Torino ostvario prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Za goste je cijeli susret odigrao Nikola Moro, a kod Torina Nikola Vlašić nije konkurirao za nstup zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Napoli sa 65 bodova, Inter ima 50, a Lazio 48 bodova. Torino je sada deveti, a Bologna je ostala na osmoj poziciji.