Nakon lakrdije u derbiju nije sudio dva penala?

Nogometaši Zagreba i Osijeka u prvoj su zaostaloj utakmici 18. kola hrvatske nogometne lige u Kranjčevićevoj podijeli bodove. Bilo je 2:2, a utakmicu je ponovno obilježio riječki sudac Ivan Bebek

20.3.2012.
21:10

Nakon blago rečeno negledljivog prvog dijela, Zagrebaši i Osječani odigrali su sjajno drugo poluvrijeme. U 17 minuta nastavka postignuta su čak četiri gola.

Prvo je Pjesnike u 50. minuti u vodstvo doveo Šovšić, a šest minuta posije izjednačio je Perošević. Potpuni preokret dogodio se u 66. minuti kada je goste u vodstvo doveo Lešković. Samo minutu posije konačan rezultat postavio je Oršulić.

Dosta je kontroverzi opet izazvao sudac Ivan Bebek. Domaćini su mu zamjerili što dvaput nije dosudio, po njima, očite jedanaesterce.

Prvi put u 57. minuti kada je Vrgoča lopta pogodila u ruku, a potom i u 63. kada je pred gostujućim vratima Lešković gurnuo Štroka. Nakon ovog remija Zagreb i Osijek zauzeli su šesto mjesto ljestvice s 31 bodom.