SERIE A / Splitski dvojac poražen od finalista Lige prvaka: Napoli prekinuo krizu pobjedom

Nogomeaši Intera preuzeli su vrh ljestvice talijanskog prvenstva uvjerljivom 3-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Torina u susretu 9. kola.

21.10.2023.
21:45

Inter je protiv momčadi koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić put do pobjede pronašao u drugom poluvremenu. Prvi je gol postigao Thuram (59) nakon lijepog dodvanja Dumfriesa, na 2-0 povisio je Lautaro (67) glavom nakon kornera, a konačni rezultat postavio je Calhanoglu (90+5-11m) s bijele točke.

KIKS MADRIĐANA /

Kad se nađe staro društvo: 'Raketa' prijateljski podijelio bodove s Lukom Modrićem

Inter sada ima 22 boda, jedan više od gradskog rivala Milana koji će u nedjelju ugostiti Juventus.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Nikola Vlašić igrao je čitav susret za Torino koji je 14. s devet bodova.

Ranije u subotu je aktualni prvak Napoli kao gost svladao Veronu sa 3-1 (2-0). Napolitance je u prednost doveo Politano (27), da bi pobjedu s dva gola, prvim pred kraj prvog, a drugim početkom drugog poluvremena, osigurao Kvarachelija (43, 55). Do kraja susreta je Lazović (60) tek ublažio poraz Verone.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Napoli je sada peti sa 17 bodova, koliko imaju i treći Juventus te četvrta Fiorentina, dok je Verona 16. s osam bodova.