ISTRA 1961 LUDIM PREOKRETOM DO POBJEDE: / Klub koji pliva u problemima u dvije minute do slavlja

'Žuto zeleni' obranili 'Aldo Drosinu'

16.3.2018.
20:17
Dusko Marusic/PIXSELL

U prvoj utakmici 26. kola Prve HNL Istra 1961, klub koji je u problemima i koji grčevito traži ulagača, ozbiljnog, ne poput , je na svom terenu svladala Slaven Belupo sa 2-1 (0-1).

DALMATINSKI PODUZETNIK DONOSI VELIKU ODLUKU O SPASU ISTRE 1961.: /

'Drama je, ali ne gubimo nadu'

ISTARSKI NOVINAR ZA NET.HR: ‘Istru 1961. od gašenja mogu spasiti samo pravi investitori, a Glover je prodavao maglu’

POZNATI NOVINAR ZA NET.HR DEMANTIRAO PRIČU KOJA JE ZABRINULA SVE NAVIJAČE ISTRE.: ‘To su obične gluposti. Ovo je prava istina…’

Goste je u vodstvo doveo Ivanovski u 23. minuti iskoristivši kazneni udarac sredinom prvog poluvremena nakon što je jedan domaći nogometaš igrao rukom u svom kaznenom prostoru, no Istra 1961 je uspjela preokrenuti s dva gola u razmaku od samo dvije minute. Prvo je Ottochian preciznim udarcem sa 15-ak metara s lijevog krila u 58. minuti pogodio suprotni kut gostujućih vratiju za 1-1, da bi 60. minuti Roce sličnim udarcem, ali s desnog krila zabio za 2-1.

ISTRA 1961 NASTAVLJA BORBU ZA SPAS: ‘Najveći neprijatelj u ovom trenutku je vrijeme koje nemilo curi’

Pred 500 gledatelja na stadionu "Aldo Drosina" sudio je Bel iz Osijeka.

Osma Istra 1961 sada ima 24 boda, četiri više od devete Cibalije, a sedam od desetog Rudeša, dok je Slaven Belupo ostao peti sa 31 bodom. Na vrhu je Dinamo sa 56 bodova, drugi Hajduk ima 50, a treća Rijeka 47.

REULTATI 26. KOLA, Petak: Istra 1961 - Slaven Belupo 2-1 (Ottochian 58, Roce 60 / Ivanovski 23-11m) Subota: Lokomotiva - Inter (15 sati) Dinamo - Rudeš (17 sati) Nedjelja: Osijek - Hajduk (15 sati) Rijeka - Cibalia (17 sati)