ISKLJUČEN NERVOZNI MIHAJLOVIĆ: / Je li ovo oproštajna utakmica za trenere obje momčadi?

U derbiju 19. kola talijanske Serie A, u Rimu su Roma i Milan odigrali bez pobjednika, 1:1. Bio je to već četvrti remi za rimsku momčad u posljednjih pet utakmica.

9.1.2016.
22:44

Roma je povela već u 4. minuti pogotkom glavom Antonia Rüdigera, a za Milan je izjednačio Juraj Kučka u 50. minuti. Ova utakmica bez pobjednika bi mogla biti posljednja možda i za oba trenera - Romina Rudya Garciju, ali i Milanova Siniša Mihajlovića, koji je čak zaradio i isključenje na utakmici.

Mihajlović šutnuo bočicu

Trener Milana isključen je u 60. minuti zbog šutiranja bočice za vodu, nezadovoljan promašajem Kučke, inače jedinog strijelca na utakmici za 'rossonere'.

Na ljestvici Serie A Vodi Inter s 39 bodova ispred Napolia (38) i Fiorentine (38), Roma je ostala peta s 34, a Milan je šesti s 29.