PUKLA PETARDA / Inter rastavio Milan na proste faktore u gradskom derbiju: Juventus produbio krizu svog bivšeg trenera

Nogometaši Juventusa barem nakratko zasjeli su na čelo ljestvice talijanskog prvenstva 3-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Lazija u prvoj utakmici 4. kola.

16.9.2023.
19:57

Juventus je stvorio dva gola prednosti u prvom poluvremenu pogocima Vlahovića (10) i Chiese (26), da bi sredinom nastavka Luis Alberto (64) lijepim zgoditkom smanjio na 2-1, no samo tri minute potom uzvratio je Vlahović (67) i svojim drugim golom na utakmici postavio konačni rezultat.

PREMIER LIGA /

Tottenham je gubio, a kada je ušao Perišić dogodio se čudesan preokret: Gvardiol igrao u pobjedi Građana

Nogometaši Intera uvjerljivo su nadigrali gradskog suparnika MIlan sa 5-1 (2-0) u susretu 4. kola talijanskog prvenstva kojom su se osamostalili na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova.

Inter su u prvih 45 minuta do prednosti od 2-0 doveli Mhitarjan (6) i Thuram (38), Milanu je nakratko nadu vratio Rafael Leao (58), ali su Mhitarjan (69) svojim drugim golom i Calhanoglu (79-11m) odveli Inter na sigurnu udaljenost dabi Frattesi (90+3) postavio konačni rezultat.