INTER PONOVNO KIKSAO I OTVORIO PRILIKU JUVENTUSU ZA BIJEG: / Brozović igrao do 82. minute

Inter spojio dva kola bez pobjede i otvorio priliku Juventusu

19.1.2020.
17:25

Nogometaši Leccea priredili su u nedjelju iznenađenje odigravši 1:1 protiv Intera u susretu 20. kola talijanskog prvenstva. Inter je tako spojio dva kola bez pobjede i otvorio priliku Juventusu da večerašnjom pobjedom protiv Parme pobjegne "Nerazzurrima" na četiri boda prednosti.

Inter poveo u 71. minuti

U prošlom kolu Inter je kod kuće odigrao 1:1 protiv Atalante, a istim rezultatom je završio i ogled protiv Leccea.

[FOTO, VIDEO] ANTE REBIĆ JUNAK MILANA: /

Ušao je u igru i napravio šou na San Siru; Golovima i potezima bacio kultno zdanje u trans

Inter je poveo u 71. minuti golom Alessandra Bastonija, a šest minuta kasnije izjednačio je Marco Mancosu.

Za Inter je do 82. minute igrao Marcelo Brozović. Prema Sofa Scoreu, Vatreni je dobio ocijenu 6.6.

Bologna i Verona Ivana Jurića podijelili bodove

Identičnim rezultatom je završio susret između Bologne i Verone koju vodi Ivan Jurić. Bologna je povela u 20. minuti preko Mattije Banija, a izjednačio je u 80. minuti Fabio Borini.

Bez pobjednika je završio i susret između Brescije i Cagliarija. Gosti su poveli, domaćin je potom okrenuo rezultat u svoju korist, no na koncu je završilo 2:2. Oba gola za Bresciju zabio je Ernesto Torregrossa (27, 49), a za goste Joao Pedro 820, 68-11m). Za Cagliari, koji je osvojio prvi bod nakon četiri poraza u nizu, od 53. minute je igrao Marko Rog.